top of page

O NAS

SIŁA LOKALIZACJI

 

SZEKLA - Twoje miejsce nad Bałtykiem

Nasz obiekt znajduje się w Grzybowie, które jest coraz popularniejszą miejscowością nadmorską. Relaksujący szum fal, niezliczone dawki jodu, miękki piasek pod stopami sprawi, że ukoisz nerwy i naładujesz akumulatory na cały rok. Dodatkowo nasza okolica to kilometry ścieżek rowerowych, które są pięknie usytuowane w pasie nadmorskim. Bliskość znanego i lubianego przez turystów Kołobrzegu z całą listą zabytków i ciekawych miejsc do odwiedzenia to kolejna atrakcja naszego regionu.

PLAŻA

Grzybowo to nieograniczona możliwość plażowania i zażywania kąpieli morskich. Piaszczysta, szeroka plaża, malownicze wydmy, lasy i szeroki pas nadmorskiej zieleni - to wszystko sprawi, że pobyt nad polskim morzem zaliczycie do udanych. Dla osób, które nie przepadają za długim wygrzewaniem się w promieniach słonecznych polecamy długie spacery brzegiem morza przy zachodzie słońca.

TRADYCJA

SZEKLA to firma o wieloletniej rodzinnej tradycji.  Przez ponad 30 lat prowadzenia biznesu nabraliśmy cennego doświadczenia, dzięki czemu jesteśmy w stanie lepiej sprostować wymaganiom naszych gości. Aktualnie obiekt prowadzi już młodsze pokolenie pod czujnym okiem założyciela ośrodka. Symbioza nowoczesnego podejścia z nutką przeszłości tworzy doskonały duet. Specjalizujemy się w organizacji wypoczynku dla grup zorganizowanych (kolonie letnie, wczasy seniorów itp.)

MORZE SMAKÓW

SZEKLA to nie tylko obiekt, w którym wynajmujemy pokoje. Oprócz noclegów w naszej ofercie jest również wyżywienie. Na terenie naszego Ośrodka posiadamy Jadalnię, gdzie codziennie serwujemy śniadania, obiady oraz kolacje (w przypadku grup zorganizowanych). Dla naszych gości indywidualnych przygotowaliśmy pakiet - nocleg + śniadanie. Nasza kuchnia to świeże produkty + gotowanie z pasją. Kierujemy się zasadą, aby było smacznie jak u mamy ! Ponadto na terenie naszego obiektu znajduje się restauracja STACJA SCHABOWY, której poświęciliśmy osobną zakładkę na naszej stronie, więc zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

bottom of page